Susiekite

Parašykite mums el. paštu jums rūpimą klausimą.

Užpildykite formą

PASLAUGOS APRAŠYMAS

SLS Hydraulics atlieka profesionalų visų tipų hidraulinių skirstytuvų remontą.

Dažniausiai skirstytuvų remontas susideda iš sandarinimo dalių keitimo, skirstytuvų kanalų ir vožtuvų revizijos,  apsauginių ir darbinių vožtuvų reguliavimo.  Atlikus hidraulinės sistemos diagnostiką ir skirstytuvo apžiūrą, mūsų specialistai nustatys gedimą ir atliks remontą.

Jei skirstytuvas neremontuotinas arba remonto kaštai gali viršyti naujo skirstytuvo kainą, SLS Hidraulics savo klientui pasiūlys naują originalų skirstytuvą arba jam analogišką.

KODĖL MES

Mes siūlome visą spektrą paslaugų hidraulinių įrenginių remontui. Visus mechaninius darbūs atlieka aukštos kvalifikacijos mechanikai.

  • Klientų interesai mums svarbesni už asmenines ambicijas, nes mes dirbame atsakingai ir intensyviai, kad pasiektume reikiamus rezultatus
  • Mūsų klientams ir mums rūpi rezultatas, todėl visada galvojame kokią maksimalią vertę gali gauti klientas, kokias kompetencijas ir įgūdžius būtina išugdyti
  • Mūsų klientai visuomet gauna daugiau vertės nei tikisi, nes mes žengiame vienu žingsniu priekyje, esame iniciatyvūs, naujoviški ir kuriame nestandartinius sprendimus
  • Mes visuomet demonstruojame besąlygišką atsidavimą bei empatiją ir visada įvykdome savo įsipareigojimus

POPULIARŪS KLAUSIMAI

  • Kiek kainuoja skirstytuvo remontas?

    Remonto kaina priklauso nuo pačio skirstytuvo gedimo lygio, jo detalių  susidevėjimo, o taip pat nuo jo detalių kainų, todėl remonto kainą galima nustatyti tik po pilnos diagnostikos.

  • Ar yra įmanoma patikrinti hidraulinę sistemą vietoje?

    Taip, įmanoma, tuo labiau pilnos sistemos diagnostika geriausia tikrinti pas klientą vietoje, negu savarankiškai atvežtų atskirų agregatų, patikrinimas vietoje leidžia greičiau nustatyti problemos šaltinį.

© Visos teisės saugomos 2023 SLShydraulics